Skip to content

Fahrettin Abi Al Sana

Fahrettin Abi Al Sana

Aslında fotoğrafın tam ismi
Fahrettin abi al sana ;
fotoğraf hediye ettik

tabii sadece ilk kısmı okuyunca , kötü algılanıyor. Ama öyle değil.
Bu fotoğrafı, bir fotoğraf sitesinde ilk paylaştığımda, inanmazsınız o gün telefonum hiç susmamıştı. Ve genelde de şöyle bi durum oluyordu. Telefonum çalıyor , açıyorum ; karşıdan gelen ses sadece arayan kişinin kahkahaları , gülücükleri , bir iki dakika bekledikten sonra normal konuşmaya başlıyorduk.
Çok sevdiğim fotoğrafçı abim Fahrettin Şankaynağı’nın akıllara kazınan – ve benim sayısal loto gibi fotoğraf dediğim – çalışmasına mizahi bir şekilde yaklaşmıştık. Yukarıda da değindiğim gibi, herkese pozitif enerji veren , güldüren , eğlendiren bir etki bıraktığı içinde sevindim açıkçası. Fahrettin abi’nin de samimiyetine , anlayışına güvenerek böyle birşeye niyetlenmiştik ve sonrasında beraber de çok eğlendik kendisiyle bu fotoğraf üzerinden. Kendisine söz verdiğim üzere, fotoğrafın baskılı halini ve fotoğraf için özel bastırdığımız tişörtü hediye ettim. O gün tişörtü ona giydirip bir fotoğrafını da aldım , buraya linkleyeceğim ama , arşivden biraz aramam gerekiyor, şu an için bulamadım. Orjinal fotoğrafla beraber yan yana olan halini de link olarak atıyorum buraya, bahsi geçen fotoğrafı bilmeyenlerin de espriyi alabilmeleri açısından …

24.12.2011
Ah bu fotoğrafı bulamasaydım çok üzülürdüm. Fotoğrafı ve fotoğraf için bastırdığımız tişörtü Fahrettin abiye hediye etmeye gittiğimiz gün, tişörtü giydirip, öyle fotoğrafını çekmiştim.O günün anısını sıcak tutan güzel bir fotoğraftır.Fotoğrafın yolculuğu Fahrettin Şankaynağı ile başlayıp yine onla son bulmuş oldu böylelikle.
Aşağıda o fotoğrafı görüyorsunuz…From
Posted by UfukCRY on 16/12/2010

Leave a comment

required
required

Note: HTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to comments

*